+38(044) 247-47-17
  • 00.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Каталог обладнання

Ласкаво просимо на сайт торгової марки IPA AUDIO!

Ми на європейському ринку вже більше 6-ти років. Системи озвучування та оповіщення IPA Audio розроблені провідними спеціалістами та повностю адаптовані під український ринок. В обладнанні IPA Audio враховані всі вимоги ДСТУ EN 54-16:2012, ДСТУ EN 54-24:2012, ДСТУ EN 54-4:2003, побажання користувачів та інсталяторів, недоліки аналогічних систем інших виробників.    

З жовтня 2012 року, компанія «СТА електроніка» щорічно представляє на виставці «Безпека» весь спектр обладнання для створення систем озвучування та оповіщення про пожежу торгової марки IPA Audio. Варто відзначити можливості обладнання, яке включає в себе різні моделі мікшерів, передпідсилювачів, підсилювачів потужності, тюнерів, таймерів, аудіоджерел підтримуючих USB, карти пам'яті SD, а також їх гібриди у будь-якій конфігурації. Система озвучування та оповіщення про пожежу IPA Audio може з легкістю використовуватись на об'ектах будь-якої величини, від багаторівневих бізнес-центрів, до найкрупніших промислових підприємств з різноманітними вимогами до бюджету.

Однією з найбільш яскравих відмінних рис лінійки продукції IPA Audio, є оптимальне співвідношення «ціна/якість», при широкому виборі центральних та периферійних пристроїв, богатому функціоналі. Наприклад, основну вартість системи озвучування та мовного оповіщення формує ціна гучномовця. Гучномовці IPA Audio приємно здивують Вас ціною нижче, ніж у вітчизняного виробника. При цьому діапазон ефективно відтворюваних частот набагато ширше та становить 80 Гц – 16 кГц, що дозволяє здійснити не лише мовленнєве сповіщення про пожежу, а й виконати якісне озвучування фоновою музикою.

Постійна наявність всього представленого асортименту обладнання гарантує своєчасне виконання договірних обов'язків навіть в найстисліші терміни.

Спеціалісти компанії «СТА електроніка» будуть раді проконсультувати Вас по зацікавившому обладнанню. Також наша компанія готова провести навчання по системам озвучування та мовленнєвого сповіщення про пожежу IPA Audio та виконати сервісне обслуговування обладнання.

Ви зробите правильний вибір, віддавши перевагу саме цій торговій марці.

Останні новини

Оповіщення про повітряні тривоги

 У відповідь на велику кількість звернень наших клієнтів повідомляємо, що система фонового озвучування або оповіщення про пожежу на базі обладнання IPA Audio може бути розширена функцією оповіщення про повітряні тривоги при умові використання додаткового обладнання стороннього виробника.

Попри війну Росії проти України

 

Попри складне становище на теренах бізнесу пов'язане з повномасштабною війною Росії проти України ми намагаємось тримати обладнання в наявності на нашому складі в Києві. Також заради підтримки наших партнерів ми взяли на себе додаткові видатки пов'язані зі здорощенням послуг логістики та не змінюємо ціни на наше обладнання в валюті. 

Очередной сертификат системы оповещения


Обновлен сертификат на систему оповещения IPA Audio. Новый сертификат Государственного центра сертификации в системе добровольной сертификации в сфере гражданской защиты, на соответствие стандартам ДСТУ EN 54-16:2012, ДСТУ EN 54-24:2012, ДСТУ EN 50130--4:2014, EN 60950--1:2015 и EN 61000--6-3:2015 выдан в августе 2020. 

Наші партнери